Ateşten gömlek

Gaziantepspor’un yeni teknik direktörü Bülent Uygun, ateşten bir gömlek giydiğini belirterek, “Gaziantepspor’u ligde tutmak tek arzumuz. İlle de transfer yapacağız diye bir şey yok” dedi

Ateşten gömlek
Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun, kırmızı-siyahlı ekibi Spor Toto Süper Lig'de tutmak istediklerini söyledi. Celal Doğan Tesisleri'nde yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkan Uygun, Gaziantepspor'da bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Gaziantepspor'u ligde tutmak için taraftarların desteğine çok fazla ihtiyaç duyacaklarının altını çizen Bülent Uygun, "Bu takımı hak ettiği bu ligde tutmak ve sevenlerini mutlu etmek tek arzumuz" dedi.

'TARİH YAZIYORSUNUZ'
Uygun, 3-4 takımdan transfer teklifi aldığını açıklayarak, "Bu teklifleri kabul etmedim. Kabul etmememin sebebi de çok fazla çalışma taraftarı değildim. Ta ki yöneticiler benimle konuşana kadar. 'Hocam seni çok istiyoruz' dediler. Sonra takımın durumuyla ilgili görüşümü sordular, '11 puanı var, inanıyorum ki başarırız' dedim. Esaret ile cesaret arasında sadece c harfi farkı vardır. C harfini kaldırdığınızda tüm cesaretinizi kaldırıyorsunuz. Cesaretiniz ile de tarih yazıyorsunuz" diye konuştu.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE BAĞIŞ
"Bu görevin ateşten bir gömlek olduğunu biliyorum" diye konuşan Uygun, "İnşallah bu işi layıkıyla yapacağız. Transfer illa ki yapılacak diye bir şey yok. Şu anda 23 tane iyi transfer yaptığımı düşünüyorum. Oyun sistemimi ve taktiklerimi anlatacağım, futbolcularımı geliştireceğim. Transfer yapmadan, onlarla arzu ettiğimiz yere geleceğiz" dedi. Uygun ayrıca, antrenman bilimi üzerine bir kitap yazdığını ve bu kitabın tüm gelirini 15 Temmuz şehitlerine bağışlayacağını da dile getirdi.
BİZE ULAŞIN