‘Kişisel marka hedefiniz olsun’

Gazeteci Hakan Güldağ, Çukurova GİAD MBA öğrencilerine tecrübelerini aktardı, iş dünyasından başarı örnekleri verdi

‘Kişisel marka hedefiniz olsun’

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, gelecekte birer işadamı, yatırımcı, yönetici olarak iş dünyasında yer alacak gençlere zorluklardan yılmayıp, markaya önem vermeleri gerektiği önerisinde bulunup, "Kendi markanızı yaratın. Kişisel marka hedefiniz olsun" dedi. Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), son projesi olan Çukurova GİAD Akademi'ye devam eden gençlerle buluşan Hakan Güldağ, iş
dünyasından başarı örnekleri verdi. Dersi dinlemeye gelenlere bilgi ve deneyimlerini aktaran Güldağ, gençler için önemli bir proje olan MBA Projesi nedeniyle Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve yönetimini kutladı. Pek çok başarılı ve fark yaratan işlere imza atmış firmalar ve işadamlarından örnekler veren Güldağ, markada başarının 'kişisel marka' ile geldiğini kaydederek, şöyle konuştu:

DEĞER ÜRETMEK
"Kişisel marka yaratmak hepimizin hedefi olmalı. Sizler de kendi markalarınızla öne çıkın. Kişisel marka hedefiniz olsun. Etrafımıza baktığımızda çevremizde sayısız diyetisyen ve uzman var. Ancak, Canan Karatay, bu alanda kendi başına bir marka olmuş durumda. Sosyal medyada öne çıkmak, markalaşmak için çaba gösteren kişiler, firmalar var. Bazı kişiler hedefini gerçekleştiriyor, takipçi sayısını, ilgi alanlarını genişletiyor, markasıyla büyüyor. Markada değer üretmek de önemli."

BİZE ULAŞIN