EMITT 2017’de Mersin rüzgârı

21’inci EMITT Fuarı’nda Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin fuarı büyük ilgi görüyor. Katılımcılar ‘VR Mersin’ uygulamasını çok beğendi

EMITT 2017’de Mersin rüzgârı
21'inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Mersin Büyükşehir Belediyesi standı, fuarın ikinci gününde de ziyaretçilerin uğrak adresi oldu. Mersin'in tanıtılması noktasında ulusal ve uluslararası birçok fuarda kentin tarihi, turistik ve kültürel değerlerini dünyanın pek çok noktasına taşıyan Büyükşehir Belediyesi, binlerce kişinin ziyareti ile EMITT 2017 Fuarı'nın gözde stantlarından biri olmayı başardı.

MERSİN LEZZETLERİ
İlçe belediyelerinin, derneklerin ve tanıtım birliklerinin Mersin'in değerlerini tanıtma fırsatı buldukları stantlarda Mersin'e özgü lezzetler de stantta yerini aldı. Standa uğrayan misafirler, Tarsus cezeryesi, tahin helvası, Silifke çileği ve yoğurdu, Mut zeytinyağı, kayısısı, Gülnar'ın elması, bademi, üzümü ve menengiçi, Toroslar'ın şalgamı ve kavurgası, limon, portakal ve mandalina gibi Mersin'in birçok farklı lezzetini tatma fırsatı buldular.

VR MERSİN DENEYİMİ
Mersin'i birçok değeriyle EMITT 2017 Fuarı'na taşıyan Büyükşehir Belediyesi'nin ayrıca Mersin ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği (METAB) işbirliği ile hayata geçirdiği ve dünya çapından 2 ödüle layık görülen, Mersin'in tarihi ve doğal güzelliklerinin sanal tur yöntemi ile 360 derece tanıtımının yapıldığı VR Mersin standı katılımcılardan büyük ilgi gördü. 'VR Mersin' ziyaretçileri kentin doğal güzellikleri ve tarihi yerlerinde bir ziyarete çıkararak, farklı bir deneyim yaşattı.
BİZE ULAŞIN