AK Parti Tarsus’ta referanduma hazır

AK Parti Tarsus İlçe Başkanı Gül: ”Hazırlıklarımızı tamamladık. Referandumda ‘Evet’ oyu için çalışmalarımıza başladık” dedi

AK Parti Tarsus’ta referanduma hazır

AK Parti Tarsus İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen, 2'nci İlçe Danışma Meclisi toplantısı Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan'ın katılımıyla tamamlandı. AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Gül, ilçe teşkilatı olarak mahalle başkanları, sandık başkan ve kurullarını belirlediklerini ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan referanduma hazır olduklarını söyledi.

BU SÜREÇ ÇOK ÖNEMLİ
AK Parti'nin bayrağını Mersin'in tamamına dikmeye kararlı olduklarını, el ele verdikleri takdirde aşamayacakları hiçbir engelin bulunmadığını belirten Başkan Gül, "Referandum sürecinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Bizim şu andaki hedefimiz referandum. Bu konuda çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Tarsus'ta 'Evet'lerle sandıkları dolduracağız. Çünkü bu süreç çok önemli" diye konuştu.

DÖNÜM NOKTASI
Türkiye'nin çok önemli bir dönüm noktasında olduğunu vurgulayan Başkan Gül, şunları söyledi: "96 yıllık Cumhuriyet tarihimizde 65 Hükümet kuruldu. Bu da her 1,5 yılda bir hükümet değişmesi demektir. Bunun da anlamı istikrarsızlıktır. İstikrarsızlığa son vermek için sandıkları evet ile doldurmalıyız. Referandumun en önemli özelliği koalisyon dönemleri artık yaşanmayacak ve istikrarsızlık sona erecektir."

BİZE ULAŞIN