3 puan peşinde

Ligde tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Büyükşehir Gaziantepspor, galibiyet hesapları yaptığı Boluspor ile bugün çok önemli bir maça çıkacak

3 puan peşinde
Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendiren Büyükşehir Gaziantepspor bugün sahasında saat 13.00'te konuk edeceği Boluspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Mavi-beyazlı takımın futbolcuları sahadan galibiyetle ayrılarak kötü gidişe son vermek istiyor. Küme hattından bir an önce uzaklaşmak isteyen Gaziantep, taraftarının desteğiyle mutlu sona ulaşmak istiyor.

DESTEK İSTEDİ
Teknik direktör Oğuz Çetin gözetiminde oldukça yoğun bir haftayı geride bırakan takımda morallerin yerinde olduğu gözlendi. Teknik adam Çetin, "Zor bir maç bizi bekliyor. Tehlikeli bölgeden bir an önce uzaklaşarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Ben oyuncularıma güveniyorum. Bu zor maçta Gazianteplilerden destek istiyoruz" dedi.

BAŞKA YOL YOK
Çok kaliteli oyunculardan kurulu bir takım olduklarının altını çizen Çetin, "Boluspor maçı için çok önemli. Kazanmaktan başta bir çıkış yolu görmüyorum. Milli maç arasını çok iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum. Çalıştık, dinlendik, Boluspor maçına odaklandık. Bundan sonra bütün iş futbolcularımıza düşüyor" dedi.
BİZE ULAŞIN