Sanko öğrencileri kentin gururu oldu

Sanko Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi’ndeki öğrenciler YGS’de büyük bir başarıya imza attı. İlk 100’de 11 ayrı derece yapan Halil Barış Alpdoğan ve Furkan Bulgur sevindirdi

Sanko öğrencileri kentin gururu oldu
Eğitimdeki başarılarıyla adından sürekli bahsettiren Gaziantep Özel Sanko Okulları YGS başarılarıyla bu seneye de damgasını vurdu. İlk 100'de 11 derece yapan Özel Sanko Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencileri Halil Barış Alpdoğan ve Furkan Bulgur, başarılarıyla okullarının ve eğitimde alt sıralarda bulunan kentin gurur kaynağı oldu.

HER TÜRLÜ İMKAN SAĞLANDI
Sürekli çalışmanın hiçbir faydasının olmadığını düşünen başarmanın düzenli çalışmaya bağlı olduğunu söyleyen YGS 6'da Türkiye 28'incisi ve ilk 100'de 5 dereceye giren Halil Barış Alpdoğan (17), "Sınava hazırlanma sürecinde okul bize her türlü imkanı sağladı. Ders çalışmaktan sıkıldığım zamanlarda ailem bana son derece yardımcı oldu, motivasyonumu onlar sağladılar" dedi.

ÇOK İYİ EKİP
Öğrencilerinin başarılarıyla gurur duyduğunu söyleyen Özel Sanko Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü Mutlu Koçağra ise, "Öğrencilerin düzenli çalışma alışkanlıklarını sağlamak için belirli bir plan çerçevesinde hareket ediyoruz. 2 öğrencimiz güzel bir başarıya imza attı ama daha fazla öğrencimiz de olabilirdi, Okulun en önemli sırlarından biri biz çok iyi bir ekibiz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN