Mesele ülkemizin geleceği meselesi

Referandum çalışmalarını Adana’nın ilçelerinde sürdüren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Ülkemizin ve milletimizin geleceği için ‘evet’ demeliyiz” dedi

Mesele ülkemizin geleceği meselesi
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 16 Nisan'da yapılacak referandum için ilçe ilçe, köy köy gezerek vatandaşlara sistemin faydalarını anlatıyor. İmamoğlu, Aladağ, Yumurtalık ve Karataş'ta vatandaşlar ve sivil toplum örgütleriyle bir araya gelen Başkan Çelikcan "Ülkemizin ve milletimizin geleceği için yapılacak olan referandumda kararımız 'evet' olmalı" dedi. İmamoğlu AK Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Başkan Çelikcan 57. Danışma Meclisi'ne katıldı. Çelikcan ilçede pazarcı esnafını ziyaret etti, mahalle toplantılarına katıldı. Daha sonra Aladağ'a geçen Çelikcan, burada da vatandaşlarla bir araya geldi. Yumurtalık ve Karataş'ta STK ve vatandaşlarla görüşen Çelikcan, "Tüm çabamız ülkemizin prangalardan kurtulup hızlı karar alıp uygulayan bir ülke olmasıdır" diye konuştu.

GÜVENLE BAKACAKLAR
Cumhurbaşkanlığı sistemiyle Türkiye'nin önündeki birçok engelin aşılacağını belirten Başkan Mahmut Çelikcan şöyle konuştu: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin kabul edilmesiyle yargı, askeri ve bürokrasi vesayetine son verilecek. Eski hükümet krizleri sona erecek. Güçlü bir siyasi irade sayesinde işadamlarımız ve ülkemizde yatırım yapmak isteyen yatırımcılar yarınlara daha güvenli bakacaklar.
BİZE ULAŞIN