Gençlere dönük çalışma önemli

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ile beraberindeki heyet Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti, gençlere yönelik projeleri konuştu

Gençlere dönük çalışma önemli
TÜGVA tarafından düzenlenen "Gençlik Buluşması" kapsamında Adana'ya gelen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Adana'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bilal Erdoğan, kendisine ve beraberindekilere gösterilen ev sahipliğinden ötürü Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti.

BAŞARILAR DİLEDİ
Vali Demirtaş da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, "TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve vakıf yöneticilerini Valiliğimizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimize yönelik ne kadar çalışma yapsak az kalır. Dolayısıyla sivil toplum kuruluşlarımız, vakıflarımız ve diğer derneklerimiz, ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimize yatırım yapmak zorundalar. Bu konuda zaten ortak hassasiyete sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu vesileyle TÜGVA'ya çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN