Arın iş başında

Teknik direktör Levent Şahin’in istifasıyla sarsılan Adanaspor gece yarısı takımın başına Arın’ı getirdi

Arın iş başında
Spor Toto Süper Lig takımlarından Adanaspor'da işler iyi gitmiyor. Sahasında Çaykur Rizespor'a 3-1 mağlup olan turuncu-beyazlı ekipte başarısızlığı üzerine alan teknik direktör Levent Şahin, "Burada kimseyi suçlamaya gerek yok. Sorumlu varsa o benim" diyerek görevinden istifa etti. Şahin'in gidişi camiayı şok ederken, turuncu beyazlıların başına 'nöbetçi hoca' Eyüp Arın getirildi.
Kulüp Başkanı Bayram Akgül dün sabah erken saatlerde Osman Yereşen Tesisleri'ne gelerek yöneticiler ve futbolcular ile görüştü. Turuncu-beyazlı ekibin başına geçen Eyüp Arın takımla birlikte ilk çalışmasını yaptı. Yine çok zor bir pozisyonda takımı devralan Eyüp Arın, Adanaspor'u deplasmanda oynanacak olan Beşiktaş maçına hazırlayacak. Kulüp Başkanı Bayram Akgül'ün ligin sonuna kadar teknik adam Eyüp Arın'ı takımın başında tutacağı gelen bilgiler arasında.

BEŞİKTAŞ MAÇI HAZIRLIKLARI
Takımı en zor gününde yeniden sırtlayan Eyüp Arın, "Biz bu renklere aşık bir insanız. Bana ne zaman ne görev verilirse en iyi şekilde yapmaya çalışırım. Adanaspor bir sevdadır benim için" dedi. Turuncu beyazlı futbolcular 2 günlük iznin ardından çalışmalara başlayacak.
BİZE ULAŞIN