Erkoç: Engelleri birlikte aşıyoruz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hizmet planlarını engelli vatandaşları göz önünde bulundurarak yaptıklarını söyledi

Erkoç: Engelleri birlikte aşıyoruz
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, belediye olarak engelli vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi. Nurhak ilçesinde gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam eden Başkan Erkoç, 3 yıl önce geçirdiği hastalık sonucu yatağa mahkum olan Recep Tayyip Gürlek'i (18) evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve manuel tekerlekli sandalye hediye etti.

TEK TEK TESPİT EDİLİYOR
Engelliler Şube Müdürlüğü'nün, kent genelinde bulunan tüm engellileri tespit ederek çalışma yaptığını belirten Erkoç, "Bunun yanı sıra yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerimizde engelli kardeşlerimizi de göz önüne alarak çalışmalarımızı o şekilde planlıyoruz. Toplu taşımada filomuzu çığır açarak şekilde en modern araçlarla donattık ve engelli kardeşlerimiz evlerine mahkum olmadan ve kimseden yardım almadan tek başlarına istedikleri yere gidebilme özgürlüğüne kavuştular" diye konuştu.

AKÜLÜ SANDALYE
Daha sonra Seyit Aliler Mahallesi'nde Süleyman Uzun'u (68) ziyaret eden Erkoç, geçmiş olsun dileklerini ileterek akülü sandalye hediye etti. Başkan Fatih Erkoç, "Göreve geldiğimiz günden beri çalışmalarımızı, projelerimizi ve hizmetlerimizi engelli kardeşlerimizi de düşünerek yapıyoruz. İlk iş olarak Engelliler Şube Müdürlüğümüzü kurarak engelli kardeşlerimize çok daha kısa sürede ulaşma imkanı bulduk" dedi.
BİZE ULAŞIN