Modern tesisler

Yüreğir Belediyesi tarafından yaptırılan modern spor kompleksi ve taziye evi hizmete sunuldu. Başkan Mahmut Çelikcan gençler için var olduklarını söyledi

Modern tesisler
Adana'nın Yüreğir ilçesinde belediye tarafından Çağırkanlı Mahallesi'nde yaptırılan spor tesisi, taziye evi ve parktan oluşan tesis törenle açıldı. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, spor kompleksinin içerisinde 1 adet futbol sahası, 1 adet basketbol sahası, soyunma odaları ve idari bina bulunduğunu söyledi. Kapalı ve açık alanı olan taziye evi ve çocuk parkını da açtıklarını söyleyen Çelikcan şöyle konuştu:
"Bu tesisler bölgede büyük bir eksikliği giderdi. Vatandaşlarımız taziyelerini artık rahat ve temiz ortamda yapabilecekler. Gençlerimiz ise yeni açılan spor tesislerinde spor yaparak boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirecekler. Özellikle spor tesisinin yapılmasında AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç'in katkısı büyük. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ve Spor Toto'nun da katkılarıyla Yüreğir'de spor tesislerini çoğaltıyoruz."
BİZE ULAŞIN