Kartal hazırlığı

Adanaspor, Beşiktaş maçına odaklandı. Teknik sorumlu Eyüp Arın, Beşiktaş karşısında şartlar ne olursa olsun ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi

Kartal hazırlığı
Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Beşiktaş'a konuk olacak Adanaspor'un teknik sorumlusu Eyüp Arın, "Beşiktaş maçında şartlar ne olursa olsun elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi. Zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren turuncu-beyazlı ekipte morallerin yerinde olduğu gözlendi. Arın, ligde zor durumda bulunduklarını söyledi.
Ellerinden geleni yapmak için gayret gösterdiklerini belirten Arın, "Matematiksel olarak ligde kalma şansımız hala devam ediyor. Bu şansımızın devam ettiği her maç için final maçı gibi sahaya çıkacağız. Mümkün olmayan şey yoktur. Mümkün olan hale getirmek, bizim sahaya süreceğimiz oyuncularla olur. Onların da bu işi başarmak için olağanüstü gayret göstereceklerine inanıyorum" dedi.
Turuncu-beyazlı ekibin orta saha oyuncularından Sami Can Keskin de Beşiktaş maçına konsantre olup puan almak istediklerini ifade etti. Keskin, "Beşiktaş, ligin iyi futbol oynayan takımlarından biri. Her takımın kendine göre eksik yönleri var. Biz de bunları belirleyip ona göre mücadele sergileyeceğiz. Maça puan veya puanlar almak için çıkacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN