Sokak hayvanları için güçlerini birleştirdiler

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı ve KİHAYKO tarafından hayata geçirilen ‘Bir Nefes Doğa Bir Pati Sevgi’ projesinin ilk çalışmasında, sokak hayvanları için besleme ve su odağı kuruldu

Sokak hayvanları için güçlerini birleştirdiler
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı ve Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (KİHAYKO) tarafından hayata geçirilen 'Bir Nefes Doğa Bir Pati Sevgi' projesinin ilk çalışmasının startı verildi ve sokak hayvanları için beslenme ve su odağı hizmete girdi. Adana Valiliği, Orman Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü, Denetim Serbestlik Şube Müdürlüğü ve Hayvanların Yaşam Hakkı Konfederasyonu'nun (HAYKONFED) desteklediği proje için tören düzenlendi.

PROTOKOL İMZALADILAR
Sokak hayvanları için yapılan besleme ve su odağının açılışına Vali Mahmut Demirtaş, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Denetimli Serbestlik Şube Müdürü Seydi Dağlı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, KİHAYKO Başkanı Metin Yıldırım ve hayvanseverler katıldı. Hazırlanan protokol temsilciler tarafından imzalandı ve sokak hayvanları için kullanılacak olan besleme ve su odağı açılışı gerçekleştirildi.
BİZE ULAŞIN