Büyüme ve ihracat Onur Ödülü getirdi

Abdioğulları A.Ş.’ye, büyüme ve ihracatta gösterdiği başarılardan dolayı Adana Sanayi Odası (ADASO) tarafından ‘Onur Ödülü’ verildi

Büyüme ve ihracat Onur Ödülü getirdi
ADASO'nun 50. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlene ödül töreni ve iftar yemeğinde 'Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu', 'İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu', 'TİM'in 1000 Başarılı İhracatçı Firması' ve 'En Hızlı Büyüyen 100 Şirket' arasına girme başarısını gösteren firmalara plaket verildi. Ödül alan firmalar arasında, Adana OSB'de bulunan 6 ayrı tesiste, yaklaşık bin 250 çalışanıyla Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. de yer aldı.

SANAYİNİN DEVLERİ ARASINDA
İstanbul Sanayi Odası'nca (İSO) her yıl açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 462. sırada, TİM'in 1000 Başarılı İhracatçı Firması listesinde 397. sırada, Ekonomist dergisinin Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi araştırmasında 130. sırada, Fortune 500 listesinde 365. sırada, ayrıca Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) tarafından hazırlanan Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi listesinde yer alarak Adana'nın gururu olan Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş'nin ödülünü, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sütcü aldı. Sektörde hızlı yükselişiyle dikkat çeken Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sütcü, elde edilen başarının, tüm ekibin başarısı olduğunu belirterek, emeği olan tüm çalışanlara teşekkür etti. 4 kıtada yaklaşık 40 ülkeye ihracat gerçekleştirildiğinin altını çizen Sütcü, "Rahmetli babamızın çuval ticareti yaparak temellerini attığı şirketimizin elde ettiği başarılar bizlere gurur veriyor. Ancak, bununla sınırlı kalmayacağız. Başarı listelerinde bulunduğumuz sıraları yukarılara taşımak için daha çok gayret edeceğiz. Üreterek, istihdam sağlayarak, hem bölge hem de ülke ekonomisine değer katmayı sürdüreceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN