Giray Bulak Şimşek oldu

Adana Demirspor aradığı teknik adamı buldu. Türk futbolunun önemli isimlerinden Giray Bulak mavi-lacivertlilerle 1 yıllığına anlaştı

Giray Bulak Şimşek oldu
BULAK: BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİM
TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da, teknik direktörlük görevine tecrübeli isim Giray Bulak getirildi. Bulak, Aytaç Durak Tesisleri'nde, kulüp başkanı Mehmet Gökoğlu ve yöneticilerin katıldığı törende, kendisini bir yıllığına mavi-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Giray Bulak, Gökoğlu ve yöneticilerle yaptıkları görüşmelerin ardından anlaşmaya vardıklarını söyledi. Çok büyük bir camiaya geldiğini belirten Bulak, "Adana Demirspor önemli ve hedefleri büyük bir kulüp. Artık birlikte çalışacağız ve birlikte olacağız. İnşallah Adana Demirspor'u istediğimiz, layık olduğu yere getireceğiz. En yakın zamanda kadro kurma ve transfer çalışmalarını yapacağız" dedi. Giray Bulak, yardımcılarının birkaç güne kadar netleşeceğini belirtti.

HAYIRLI OLSUN
Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ise bu göreve seçildikten hemen sonra teknik direktör arayışlarına başladıklarını ifade ederek, "Bir an önce teknik direktörle anlaşmamız gerektiğini düşündük. Burada ortak karar vererek Giray Bulak hocamızla anlaştık. Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Bulak, bütün camiamıza, taraftarlara, hepimize hayırlı olsun" diye konuştu.

VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ'A ZİYARET
Bu arada Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Gökoğlu ve yönetim kurulu, takımın yeni sezonda arzu edilen başarıyı yakalaması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti ve bu hedefteki projelerini anlattı. Vali Mahmut Demirtaş ise, Adana Demirspor'un Adana'nın simgelerinden biri olduğuna dikkat çekti. Ada na'nın, Adana Demirspor camiasının ve şampiyonluğa susamış olan taraftarların buna layık olduğunu kaydeden Vali Demirtaş, Adana Demirspor'un başarılı olması için takımın fedakar taraftarı başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin gerekli desteği vereceğine inandığını söyledi ve kulübün yeni başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin şahsında tüm camiaya başarılar diledi.
BİZE ULAŞIN