Hain darbecilerin sonunu göreceğiz

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı ile 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Akdeniz Bölge Başkanlığı şehit aileleri ve Suriyeli yetimlere iftar yemeği düzenledi

Hain darbecilerin sonunu göreceğiz
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Akdeniz Bölge Başkanlığı tarafından şehit aileleriyle Suriyeli yetimler için iftar verildi. Acıların son bulmasını temenni eden Başsavcı Ali Yeldan, "15 Temmuz'da hain darbe girişiminde bulunanların sonlarını hep birlikte göreceğiz. Adalet mutlaka tecelli edecek. Bölgemizde ve ülkemizde yaşanan tüm acıların son bulmasını temenni ediyorum" dedi.

NEY DİNLETİSİ
Yeni hizmete açılan Adalet Bakanlığı Adana Göltepe Eğitim Tesislerinde düzenlen iftar, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı, ney dinletisiyle devam etti. Şehitlere Allah'tan rahmet dileyen Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, "Bizim için çok anlamlı olan bu geceye hoş geldiniz. Bu masa etrafında bulunan tüm insanlar, yüreği yaralı insanlardır. Bu rahmet ve bereket ayında dokunulması gereken o güzel yüreklere dokunmak için arkadaşlarımızla beraber yola çıktık" şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARA OYUNCAK
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Serhat Çağ ise iftar organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür etti. Semazen gösterisinin yapıldığı etkinliğe Başsavcı vekili Musa Ünel, Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğünden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Fatma Arıkan, Denetimli Serbestlik Müdürü Seydi Dağlı, SABAH bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu, Haber Müdürü Temel Eren, 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu ile diğer davetliler katıldı.
BİZE ULAŞIN