Gaziantep telaşlı

Zorlu bir sürece giren Gaziantepspor bir yandan 30 Haziran’da yapılacak kongrenin telaşını yaşarken, bir yandan da teknik direktör arayışını sürdürüyor

Gaziantep telaşlı
27 yıl aradan sonra ilk kez TFF 1. Ligi'nde mücadele edecek Gaziantepspor, teknik direktör arayışlarına hız verdi. Teknik direktör Bülent Uygun ile anlaşma zemini bulamayan kırmızı-siyahlı takımın yönetimi bir yandan 30 Haziran tarihinde yapılacak genel kurul için hazırlanırken diğer yandan takımın geleceği, teknik direktör ve transfer konularını ele aldı.

SIKINTILI SÜREÇ
Süper Lig ve TFF 1. Ligi'nden birçok tecrübeli teknik direktörü listesine alan Gaziantepspor'da hocanın netleşmesinin ardından transfer çalışmalarına başlanılacak. Nabil Ghilas, Orkan Çınar, Barış Yardımcı ve Fatao Mohhammed'in transferde gelen teklifleri değerlendirmesi mevcut yönetiminde işini sıkıntıya soktu.

KENTE BORCUMUZ VAR
Gaziantepspor'u yeniden Süper Lig'e taşımayı hedefleyen Başkan İbrahim Kızıl, mevcut yönetimde bulunan birçok kişiyle yollarını ayıracak ve futbolun içinden gelen sanayici ve iş adamlarıyla yoluna devam edecek. Başkan Kızıl, Gaziantep'e borçlarının olduğunu ve bu borcu da şampiyonluk elde ederek ödeyeceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN