Yarın topbaşı

Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül, yeni sezon için takımın yarın sahaya çıkacağını belirterek, “Mücadeleci, hedefe koşan bir takım kuruyoruz” dedi

Yarın topbaşı
TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor yeni sezon hazırlıkları için yarın Osman Yereşen Tesisleri'nde topbaşı yapacak. Turuncu beyazlılar ilk antrenmanının ardından yeni sezon çalışmalarını 4 gün boyunca Adana'da sürdürecek ve bir günlük iznin ardından 5 Temmuz Çarşamba günü Bolu Von Club Otel'de 1. etap kampına başlayacak.

GENÇ VE MÜCADELECİ
Teknik direktör konusunda herhangi bir karar vermeyen Toros Kaplanları'nda Kulüp Başkanı Bayram Akgül, yeni sezona güçlü bir kadro ile girmek istediklerini belirterek, "Hedefimiz Adanaspor'u yeniden layık olduğu yere çıkarmak. Genç, mücadele eden bir kadro kurmak istiyoruz. Bunun için elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyacağız" dedi.

KADRO MERAK EDİLİYOR
Yarın Adana'da ilk çalışmasını yapacak olan Adanaspor'da kimlerin sahaya çıkacağı merakla beklenirken sezon başından bu yana sportif direktör Asım İbrahimov, futbolcular Gökhan Meral, Yener Arıca, Muharrem Doğan, Onur Akbay ile anlaşma sağlayan turuncu-beyazlı ekip görüşmelerini sürdürüyor.
BİZE ULAŞIN