Bahar’ı ve dünyayı iyilik kurtaracak

Bahar’ı ve dünyayı iyilik kurtaracak

Tarsus’ta 7 yıl önce beyin tümörünü hayırseverlerin yardımıyla yenen Bahar’ın hastalığı nüksetti. İkinci ameliyat için gereken 80 bin lira da kısa sürede toplandı

Tarsus'ta 13 yaşındayken beyninde oluşan tümörden ameliyatla kurtulan Bahar Özkur (20), 7 yıl sonra hastalığının nüksetmesi üzerine bir kez daha ameliyat masasına yatacak. 7 yıl önce Bahar'ın yardımına koşan hayırseverler, genç kızın yeniden sağlığına kavuşması için bir kez daha devreye girdi. Bahar'ın ameliyatı için gereken 80 bin lira toplandı. Kaymakam Yüksel Ünal ile İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli, ameliyat için Bahar'ı İstanbul'a yolcu etti.

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR
Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, açılan kampanyada 84 bin liraya ulaşıldığını belirterek, "Bahar kızımızın kurtulması için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmiş bulunuyor. Hayırseverler ile ailelerinde hastaları olanlar yaşanan sıkıntıyı bildikleri için açılan hesaba para yatırıyorlar. Beyin ameliyatı olacak. Bahar kızımızı ve annesini İstanbul'a uğurluyoruz. İnşallah iyileşmiş olarak aramıza dönecek" dedi.

UĞUR GETİRSİN DİYE
Kaymakamı Yüksel Ünal'a desteklerinden dolayı teşekkür eden anne Asiye Elpezoğlu, "Kızım 7 yıl önce Tarsus halkının yardımıyla ameliyat olmuş ve sağlığına kavuşmuştu. Fakat hastalık 7 yıl sonra tekrarladı. Beyninde tümör çıktı. Şimdi ameliyat olmak için İstanbul'a gidiyoruz. Moralimiz yüksek" şeklinde konuştu. Tarsus İlçe Sağlık Müdürü Füsun Kaleli ise uğur getirmesi dileğiyle Bahar'a gümüş bileklik hediye etti.

80 BİN LİRA TOPLANDI
Beynindeki tümörün yeniden ortaya çıkması üzerine umutsuzluğa kapılan Bahar Özkur için Tarsus Kaymakamlığının himayesinde yardım kampanyası başlatıldı. Genç kız için 7 yıl önce olduğu gibi hayırseverler birleşti. Ameliyat için gereken 80 bin lira kısa sürede toplandı. Bahar Özkur ile annesi Asiye Elpezoğlu, Kaymakam Yüksel Ünal ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli'ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
BİZE ULAŞIN