Bulak memnun

Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, futbolcularının kamptaki performansından memnun olduğunu belirtti. Bulak, “Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz” dedi

Bulak memnun
Yeni sezona Bolu'da hazırlanan TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Giray Bulak, takımının her geçen gün daha iyiye gittiğini belirtti. Çok zorlu bir ligin kendilerini beklediğinin altını çizen tecrübeli teknik adam, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bazı eksiklerimiz var. Bunun çözümü için çalışıyoruz" dedi.

"YENİ BİR TAKIMIZ"
Yeni bir takım kurduklarını ancak uyum sorunu yaşamadıklarını dile getiren teknik adam Bulak, "Futbolcularım arasındaki uyum beni mutlu ediyor. Performanslarından memnunum. Çünkü bir ay sonra zorlu bir lige başlıyoruz. Bu zamana kadar kadromuzu kurup, hazır hale gelmeliyiz. Bunun çabası içerisindeyiz" diye konuştu.

MORALLER YERİNDE
Bu arada Karacasu beldesinde bulunan otelde yeni sezon hazırlıklarının ilk etabına devam eden ve günde çift antrenman yapan mavi-lacivertli ekip, sabah çalışmasına koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Yaklaşık 1,5 saat süren idmanı, futbolcular dar alanda pas çalışmasıyla tamamladı. Mavi Şimşekler, akşam antrenmanıyla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.
BİZE ULAŞIN