Alan: Dünyagöz sağlıkta büyüyor

Dünyagöz Hastaneler Grubu Bölge Direktörü Gökçe Kaan Alan, “365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair çözümler üretmeye devam ediyoruz” dedi

Alan: Dünyagöz sağlıkta büyüyor
Türkiye'nin göz sağlığı konusundaki öncü kuruluşu Dünyagöz Hastaneler Grubu Bölge Direktörü Gökçe Kaan Alan, hastane olarak önümüzdeki dönemlerde önemli projeler gerçekleştireceklerini belirtti. Sabah Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret edan Alan, Dünyagöz Adana'nın 2011 yılından bu yana başarılı işlerin altına imza attığını belirtti.

DENEYİMLİ KADRO
Dünyagöz Adana'da, gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün göz ve göz çevresi sağlığına dair çözümler ürettiklerini vurgulayan Alan, "Sağlık alanında her türlü konforun düşünüldüğü, modern binasında hizmet veren Dünyagöz Adana, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile hastalarına son teknoloji ürünü cihazlar ile teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyor" dedi.

1996'DAN BU YANA
Dünyagöz Hastaneler Grubu'nun Türkiye'de 1996 yılında hizmet vermeye başladığını belirten Alan, "Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz, günde 8 bin poliklinik ve bin ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 25 ayrı noktada ilkeli sağlık hizmeti veriyor" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN