HKÜ en büyük eğitim fuarında

HKÜ en büyük eğitim fuarında

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İstanbul’da gerçekleşen ve Türkiye’nin en büyük ve prestijli eğitim fuarında üniversite adaylarıyla buluştu

  • Güney
  • Pazar 23.07.2017
Türkiye'nin birçok ilinde düzenlenen üniversite tercih fuarlarının en büyük ve en prestijlisi İstanbul'da gerçekleşti. Binlerce üniversite adayı ve velilerini bir araya getiren İstanbul Tercih Fuarı'nda, yeşil ve akıllı kampus görselli özel tasarımlı standı ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), fuarda birçok üniversitenin standının yanında ilgi odağı oldu.

REKTÖRDEN SEMİNER
İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'nda aday öğrencilerle buluşan HKÜ standı, HKÜ temsilcilerinin katılımının yanı sıra, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu ve Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti. Rektör Yılmaz fuara katılımının yanında adayları yakından ilgilendiren 'Proaktif ve İnovatif Üniversitenin Kodları' adlı bir seminer verdi. Fuar alanına gelen adaylar ve veliler, temsilcilerle yüz yüze görüşerek fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, yurtdışı eğitim olanakları, çift anadal, yandal, yatay/dikey geçiş konularında detaylı bilgilere ulaşabilme imkanına sahip oldular.
BİZE ULAŞIN