Sırrıberk ARSLAN: Sahtekârlar ve ölü soyucu alçaklar

  • Güney
  • Perşembe 28.07.2017
İnsanın iradesini yok eden alışkanlığı olan kişi, alıştığı şeyden vazgeçemeyeceği için kudurmuştan daha azgın bir şekilde saldırı yaparmış.
Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Fatih Erkoç'un oturmasıyla birlikte yıllarca belediyeyi soyanlar, musluklarının kesilmesiyle kudurmuşçasına, her ortamda alçakça salyalarını akıtıyorlar. Kimi çakma isimle sosyal medya üzerinden, kimi kendi gibi avaneleri başına topladığı çorbacı ve paçacıda, kimi de Ankara yollarında.
Alçaklar "Fatih Erkoç rantımız kesti. Bizim belediye başkanımız değil, Kahramanmaraşlının belediye başkanlığını yapıyor. Bizim emrimizi değil vicdanının sesini, bizim çevremizden değil, Allah'tan başka kimseden korkmuyor" diyemedikleri için salyalarını akıtıp, kimi köylü diyor, kimi halk şikayetçi diyor.
Oysa gerçekleri herkes çok iyi biliyor ki ortada olan tek şey Fatih Erkoç'un kestiği avanta musluğu.
Belediyeyi soyma alışkanlığında olanların en son saldırılarına örnek geçtiğimiz hafta içinde Kıbrıs Meydanı'nda akşam saatlerinde yaşanan olay oldu.
Kahramanmaraş'ı adına yakışır, Kahramanmaraşlıya da layık olduğu ortamı oluşturmak için Şekerdere-Hükümet Kavşağı arasında başlayan ve gece gündüz demeden sürdürülen ulaşım çalışmalarını bahanede ederek, safiyane duygular içindeki esnafı kendi çıkarına alet eden alçak, provokatörler kirli oyunu devreye koymuşlar.
Kıbrıs Meydanı'nda protesto var diyerek gazetecileri arayanlar da iş başında. Bakalım ne varmış diye gittim.
Aman Allah'ım ne göreyim, eski belediye başkanları döneminde yapılmış kaçak yapının yıkılma kararı çıkartılan ve aynı zamanda yıllarca belediyeye ihalesiz kefen bezi satıp ölülerin üzerinden rant elde edenler protestonun ön safında
Milleti kışkırtıyor. Amacı ne yol, ne park… Derdi yıllardır soyduğu belediyeden hem de ölü üzerinden elde ettiği rantı giden kalitesiz, kişiliksiz, omurgasız kişi İş Bankası ile Ulucami arasını demirciler çarşısı gibi yapacak olan belediyenin bu çalışmasını engellemenin gayretinde.
Bunu bilmedikleri için, oraya gelen bazı esnaf kardeşlerimi tenzih ediyorum, bilseler ki bir alçağın kesilen rantına alet edildiklerini elbette hiçbiri orada olmaz bu kardeşlerimin. Çünkü onlar bu şehrin gelişmesini, iş yerlerinin değer kazanmasını en çok hak eden ve isteyen kişilerdir.
Son söz 'İt ürür, kervan yürür'.
Fatih Erkoç başkan dahil, kim bu şehir için taş üstüne taş koyar, biz onu başımıza taç etmeye devam ederiz.
Hayırlı Cumalar.
BİZE ULAŞIN