Süper olacak

Adanaspor’un başına üçüncü kez geçen teknik direktör Kemal Kılıç takımı ile ilk çalışmasına çıktı. Hırslı mücadele mesajı veren Kılıç’ın ilk sözü “Süper Lig’e tekrar çıkacağız” oldu

Süper olacak
TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor'un yeni teknik direktörü Kemal Kılıç, taraftarların desteği ve takımın hırslı mücadelesiyle bu yıl tekrar Süper Lig'e çıkacaklarını söyledi. Teknik adam Kılıç, turuncu -beyazlı takımla ilk antrenmanına çıktı. Çalışma öncesi oyuncularla saha kenarında toplantı yapan Kılıç, kamp dönemi hakkında bilgi verdi.

ÜÇÜNCÜ KEZ
Kemal Kılıç, Adanaspor taraftarlarının desteği ve hırslı mücadeleyle bu yıl tekrar Süper Lig'e çıkacaklarına inandığını söyledi. Adanaspor'da üçüncü dönemi olduğunu hatırlatan Kılıç, "Adanaspor her zaman hedefleri olan bir takımdır. İyi ve tecrübeli bir kadroya sahibiz. Takımla beraber ilk antrenmanıma çıktım. Mutluyum" diye konuştu.

MAZİYE DÖNÜŞ
Teknik direktör Kemal Kılıç, "Burada daha önceden çalıştığım oyuncularım var. Hepsi karakterli, hırslı oyuncular. Bu takımın yeri kesinlikle Süper Lig'dir. Maziye dönüş yılımızda bütün camianın kenetlenmesi lazım. Benim inancım tam, başaracağız ve gereken tedbirleri alacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN