Samsun telaşı

Gazişehir Gaziantep FK lige odaklandı. İlk hafta deplasmanda Samsunspor’a konuk olacak olan Gaziantep ekibi, sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor

Samsun telaşı
TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep FK oyuncuları, yeni sezon hazırlıklarını güç çalışması yaparak sürdürdü. Teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden takımda morallerin yerinde olduğu gözlendi. Teknik adam Kalpar, çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti. Lige iyi bir başlangıç yapacaklarına inandığını ifade eden Kalpar, "Yeni bir takımız. Çok iyi transferler yaptığımız düşünüyorum. Oynadığımız hazırlık maçlarında takımın genel durumunu beğendim. Birkaç eksiğimiz var. Bunları en kısa sürede tamamlayıp ligin ilk haftasında deplasmanda karşılaşacağımız Samsunspor maçına hazır çıkmak istiyoruz" dedi.

TEŞEKKÜR
Kampta takımdaki eksiklikleri görüp bu konuda çalışmalar yaptıklarını belirten deneyimli çalıştırıcı, "Eksiklikler hiç bitmez ama iyi hazırlanmak önemli. Sakatlık vermeden kamp dönemini kapattık. Oyuncularım özverili ve fedakarca çalışmalarını gerçekleştirdi. Kamp dönemi sıkıntılı geçer, biz sıkıntı yaşamadık, bu yüzden oyuncularımı kutluyor, teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN