Aileden geriye bir tek o kaldı

Aileden geriye bir tek o kaldı
Gaziantep'te geçirdiği trafik kazası sonucu ailesini kaybeden ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 5 yaşındaki Rüzgâr Arda Aslan'ın babasıyla aynı kaderi paylaşması yürekleri dağladı. Küçük yaşta annesiz ve babasız kalan baba Şenol Aslan'ı yetiştiren akrabaları şimdi de küçük Arda'ya sahip çıkacak. Fatih Kaymaz, "Kimse ananın babanın yerini tutamaz ama Arda'mızı evlatlarımızdan ayırt etmeyeceğiz" dedi.

AİLESİNİ KAYBETTİ
Gaziantep-Nizip Karayolu'nda meydana gelen kazada 27 PV 694 plakalı araç ile 06 BU 6244 plakalı otomobil hatalı kafa kafaya çarpıştı. Nizip'te akraba ziyaretine giden araçta bulunan ve ağır yaralanan Rüzgâr Arda Aslan, annesi 4 aylık hamile Naciye Aslan, mobilya boyacısı babası Şenol Aslan (27) ve anneannesi 44 yaşındaki Züleyha Mete'yi kaybetti. Ciğerlerinde hasar meydana gelen küçük Arda yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybeden Şenol Aslan'ı evlatlarından ayırt etmediklerini söyleyen Şenol Aslan'ın kuzeni Fatih Kaymaz, "Arda, babası gibi hem annesini hem de babasını kaybetti. Babası evin tek çocuğuydu, biz sahip çıktık. Şenol çok duygusal biriydi. Evlendiği zaman çok mutlu olmuştuk. Keşke bunlar yaşanmasaydı. Arda artık bizim oğlumuz, kimse ananın babanın yerini tutamaz ama Arda'mızı evlatlarımızdan ayırt etmeyeceğiz" diye konuştu.

KÜÇÜK YAŞTA ÖKSÜZ KALDI
Henüz 5 yaşındayken annesi ve babasını kaybeden küçük Arda'nın babası Şenol Aslan'ın da küçük yaşlarda oğlu gibi öksüz kaldığı öğrenildi. Henüz 3 yaşındayken babasını kalp krizi sonucu kaybeden Şenol Aslan, 10 yaşındayken de annesini kaybetti. Akrabaları, "Şenol öksüz büyüdü, akrabaları olarak biz sahip çıktık ama ister istemez, duygulanırdı, çocuklarımı en iyi şekilde büyüteceğini söylerdi. Kısmet olmadı gencecik yaşında kaybettik" dediler.
BİZE ULAŞIN