Yüreğir’e 8 yılda 15 spor kompleksi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın her mahalleye bir spor tesisi hayali adım adım gerçekleşiyor. Geride kalan 8 yılda 15 mahalleye spor tesisi yapıldı

Yüreğir’e 8 yılda 15 spor kompleksi
Sportif ve sağlıklı bir gençlik için 'Her Mahalleye Bir Spor Tesisi' hedefi ile başlatılan projeler kapsamında Yüreğir ilçesi yeni spor tesislerine kavuşuyor. 8 yılda 15 spor tesisini hayata geçirdiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir'i spor tesisleri ile donatarak gençleri sokağın olumsuz etkisinden uzak tutmayı hedeflediklerini söyledi.

BİR TESİS DAHA
Atakent Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Parkı'nın karşısına yeni bir spor kompleksi daha kazandıracaklarını açıklayan Başkan Çelikcan, tesisin içerisinde yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahası ve tribünleri, fitness alanı, bowling alanı, masa tenisi alanı, kafeterya ve büfesi olan kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış duşu, soyunma odası olduğunu kaydetti. PTT Evleri Mahallesi Kapalı Yüzme Havuzu projesi ihale çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu bildiren Başkan Çelikcan, "Hizmet skalamızı geniş tutuyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız hatta yeni doğanlarımız farklı etkinliklerimizle belediyemizin hizmetlerinden yararlanıyor. Spor tesisi projelerimizle de gençlerimizi sokağın olumsuz etkisinden uzak tutmayı hedefliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN