CHP’li Aytuğ Atıcı’dan gençler özür bekliyor

Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı sakinleri, ‘O kamplarda militan yetiştiriliyor’ diyen CHP’li Aytuğ Atıcı’nın yaygara kopardığını belirterek özür beklediklerini söylediler

CHP’li Aytuğ Atıcı’dan gençler özür bekliyor
Katıldığı bir televizyon programında, 'O kamplarda militan yetiştiriliyor' çıkışıyla gündeme gelen CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı'ya yönelik tepkiler sürüyor. O kamplardan biri olarak gösterdiği Silifke'deki Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı'nı ziyaret eden Atıcı'nın kendilerinden özür dilemediğini anımsatan kamp sakinleri hala bir özür beklediklerini söylediler.

YAYGARA KOPARDI
Atıcı'nın yaptığı açıklamadan dolayı diğer kamp sakinleri gibi çok üzüldüğünü anlatan üniversite öğrencisi Berat Musa Berk, "Gerçekten kötü ve yanlış bir imaj oluşturdu. Ailelerimizi de tedirgin etti. Yakınlarımız arayıp neler oluyor dediler. Biz de durumu izah ettik, tamamen 'spekülasyon yaratılıyor' diyerek sakinleştirdik. Bilip bilmeden konuştu, çeşitli yaygaralar kopardı ama bir özür bile dilemedi" dedi.

İL MÜDÜRÜNDEN TEPKİ
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Şaban Güneş, CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı'nın 'militan yetiştiriyorlar' sözüne tepki gösterdi. CHP'li Aytuğ Atıcı'dan gençler özür bekliyor Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı sakinleri, 'O kamplarda militan yetiştiriliyor' diyen CHP'li Aytuğ Atıcı'nın yaygara kopardığını belirterek özür beklediklerini söylediler Güneş, "Biz, Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı'mızda Sinema Kampı'na gelen gençlerle birlikte Çanakkale Seddülbahir belgeseli çekmeye başladık. Sayın vekil, Çanakkale ruhunun yaşatılmasına karşı çıkıyorsa, bunun geçlere anlatılmasını istemiyorsa onu da kamuoyunun takdirine sunuyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN