Osman Ak’a duygusal veda

Osman Ak’a duygusal veda

İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle Bursa’ya atanan Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, personelinden helallik aldıktan sonra “Kahramanlarım, Allahaısmarladık” diyerek vedalaştı

İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Adana Emniyet Müdürlüğü görevinden Bursa Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Osman Ak, veda etti. Duygusal anların yaşandığı veda töreninde Emniyet Müdürü Osman Ak, personelinden helallik aldı. Personeline "Bunlar benim kahramanım" diyen Osman Ak, "Adana'ya çok özleyeceğim" diyerek yeni görevi için Bursa'ya gitti.

ÖRNEK PROJEYİ TANITTI
Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen veda töreninden önce Emniyet Müdürü Osman Ak, Türkiye'de ilk defa, öncelikle narkotik suçlar ve terör suçları anlamında müzahir bölgelerde etkili mücadele verecek zırhlı yunus timlerinin tanıtımını yaptı. Müdür Ak, "Özel bir şey yaptık. Birinci grubun eğitimleri bu hafta sonu bitiyor. Ondan sonra bölgeye giriyorlar. Çok daha etkili bir mücadeleyi ortaya koyacaklar. Türkiye'ye örnek olacak bir proje" dedi.

"GÖNLÜM ADANA'DA OLACAK"
Veda töreninde hazır bulunan personeline seslenen Osman Ak, "Sizler benim kahramanlarımızsınız. Allah hepiniz yardımcı olsun. Her zaman gönlüm Adana'da olacak. Hakkım sizlere helal olsun" dedi. Personeliyle tek tek vedalaşan Osman Ak daha sonra karayoluyla Adana'dan ayrıldı. Ak'ın Kurban Bayramı'ndan sonra yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN