Üç haftalık ömrümüz kaldı

Gaziantepspor teknik direktörü Bünyamin Süral, Manisa maçı yenilgisinden çok sorunlara değindi. Sıkıntılı günler yaşadıklarını söyleyen Süral, “Üç haftalık ömrümüz kaldı” dedi

Üç haftalık ömrümüz kaldı
TFF 1. Lig'in 3. haftasında Manisaspor'a 4-1 yenilen Gaziantepspor'un teknik direktörü Bünyamin Süral, "Bu takımı ne kadar motive edersen et 3 hafta ancak gider" dedi. Ligde sıkıntılı günler geçiren kırmızı-siyahlı ekibin teknik adamı Süral, kulüpte yönetimsel bazı sıkıntıların olduğunu ve bundan kötü etkilendiklerini ifade etti.

BUNLAR DAHA ÇOCUK
Şehrin ileri gelenlerinden takıma sahip çıkmasını isteyen Süral, yönetimde çift başlılığın olmasından yakındı. Takımın her geçen gün daha da kötüye gittiğini vurgulayan Süral, "Hafta içinde çok büyük sorunlar yaşadık. Bu yaştaki çocuklara bu sorunları yaşatırsanız çok zor olur, bunu kaldıramazlar. Çünkü bunlar daha çocuk. Başta Alpay'ın gitme durumu oldu. Bu konuya çok üzüldük" dedi. "Ardından bir prim olayı vardı" diye konuşan Bünyamin Süral, "Birisi prim sözü verdi, diğeri 'Kim verdiyse o versin. Personel eylem yaptı, bu futbolcuları daha çok etkiledi. Ciddi antrenman yapamadık. Yemeklerde sorun oldu. Şehirden hiçbir destek alamadık. Bu takımı ne kadar motive edersen et 3 hafta ancak gider. Konu nereye gidiyor, kimse bir şey bilmiyor" dedi.

BİZE ULAŞIN