Bayrağımızı kimse indiremeyecek

Yeşilbağlar Mahallesi’nde vatandaşlarla bulaşan Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, terör örgütlerine gözdağı verdi. Yıldız, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bu devleti yok edemeyecekler, bu bayrağı indiremeyecekler” dedi

Bayrağımızı kimse indiremeyecek
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, başta terör olmak üzere zehir tacirlerinin adeta mesken tuttuğu bölgelere sürpriz ziyaretlerde bulunup, mahalle sakinleriyle bir araya gelip, suç örgütlerine adeta gözdağı veriyor. Vatandaşların adeta bağrına bastığı Selami Yıldız, millet iradesinden daha büyük bir güç olmadığını belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bu devleti yok edemeyecekler, bu bayrağı indiremeyecekler, bu vatanı parçalayamayacaklar" dedi.

ÇOCUKLARA OYUNCAK
Merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Yeşilbağlar Mahallesi'nde Harran Camisi'nde vatandaşlarla birlikte buluşan Selami Yıldız, cami çıkışında çocuklarla yakından ilgilendi, alnından öptüğü çocuklara da oyuncak polis arabaları hediye etti. Esnaf ziyaretinde de bulunan Yıldız, daha sonra Yeşilbağlar Mahalle Muhtarı Ahmet Kırtay ile birlikte taziye evine geçerek, burada mahalledeki kanaat önderleriyle bir araya gelip, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Milletin iradesinden daha büyük bir gücün olmadığının altını çizen Müdür Yıldız, "Allah büyük milletimize birlik ve beraberlik nasip etsin. Zaten birlik ve beraberliğimiz varken, 15 Temmuz gibi hain darbe girişiminde el birliğiyle karşı durduk. Devlet, vatandaşı için var. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bu devleti yok edemeyecekler, bu bayrağı indiremeyecekler, bu vatanı parçalayamayacaklar" diye konuştu.

ADANA'DA 350 BİN SURİYELİ
Suriye'de yaşanan iç savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınarak, Adana'da kendilerine yeni bir yaşam kurmak isteyen Suriyelilerin bölgede yoğun olarak yaşadığının hatırlatılması üzerine de Müdür Yıldız, "Milletimiz 3 milyon Suriyeli kardeşimize sahip çıktı. Evlerinin kapılarını açıp, onları adeta bağrına bastı. Adana'da yaklaşık 350 bin Suriyeli misafirlerimiz var. Devlet ve millet olarak bu misafirlerimizin her zaman yanındayız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN