TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

‘Nobel ödülü alacak isimler yetiştiriyoruz’

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, “Aklı bilime ve ilme dönük, Nobel alan bilim insanları yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi

‘Nobel ödülü alacak isimler yetiştiriyoruz’
Adana Final Okulları 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı'na büyük bir coşku ile başladı. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ile Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan, diğer okul yöneticileri ve öğretmenler öğrencileri bahçede karşıladı. Özveri ile hazırlanan tören, anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerinin alana geçmesinden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

'KOŞACAĞIMIZ BİR YIL'
Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem eğitim hayatının 38. yılına girmiş olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Velilerimizle ortak hareket ederek, değerlerine sahip çıkan, bilim ve sanatta üstün başarılar gösteren nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Aklı bilime ve ilme dönük, insana saygılı, ağacı seven, disiplinli öğrenciler yetiştirmek istiyoruz. Nobel alan bilim insanları yetiştirmek hedefiyle başladığımız bu yolda, yürüyeceğimiz bir yıl değil koşacağımız bir yıl olmasını diliyorum" dedi.Adana Final Okulları İlk ve Ortaokul Müdürü Şirvan Kopar ile Lise Müdürü Hakan Caner Taş'ın konuşmalarının arından söz alan Genel Müdür M. Turhan Orhan da, "Adana Final Okulları olarak 'Hem Sınav Hem Yaşam Başarısı' sloganı ile yola çıktık. Bu doğrultuda sorumluluk sahibi, özgüveni olan, kendisine ve çevresine saygılı, Cumhuriyetimize sahip çıkan, Atatürkçü bir nesil yetiştirmek amacındayız. Yeni eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını dilerim" dedi.
BİZE ULAŞIN