Şahinbey’den bir sosyal tesis daha

Şahinbey Belediyesi tarafından çok amaçlı kullanımlar için yaptırılan Akkent Sosyal Tesisleri gerçekleştirilen törenle vatandaşın hizmetine sunuldu

Şahinbey’den bir sosyal tesis daha
Şahinbey Belediyesi sosyal tesis zincirlerine bir halka daha ekledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Akkent Sosyal Tesisi'ni törenle vatandaşın hizmetine açtı. Açılışa AK Parti Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Abdulkadir Yüksel, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK
Şahinbey Belediyesi'nin her alanda önemli işlere imza attığını söyleyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, "Sosyal belediyecilik anlamında Şahinbey Belediyemiz ve diğer belediyelerimiz Türkiye'ye örnek olacak faaliyetlere imza atıyorlar. Onların her zaman destekçisiyiz. Bu hizmetin Gaziantep'teki tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise, "Göreve geldiğimizde Akkent diye bir mahalle yoktu. Kendi dönemimizde kurduk. Şu anda 40 bin kişinin yaşadığı hızla büyüyen kocaman bir mahalleye dönüştü. Şahinbey Belediyesi olarak buraya 2 okul, 1 tane yurt, 1 tane de semt pazarı yaptık. Amacımız vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak. Hizmetlerimiz devam edecek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN