Elin Eldebrink yuvada kaldı

Elin Eldebrink yuvada kaldı
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Yakın Doğu Üniversitesi geçen yıl kadrosuna kattığı İsveçli oyuncusu Elin Eldebrink ile sözleşme yeniledi. 1988 doğumlu 1.75 boyundaki oyuncu ile sözleşmelerinin bir yıl daha uzatıldığı duyuruldu. Eurleague tecrübesi bulunan ve İsveç Milli takımında da oynayan başarılı sporcu önceki yıllarda Fransa, Belçika gibi liglerde forma giydi.

HEYECANLIYIM
Yakın Doğu Üniversitesi'nin kadın basketbolunda önemli değerlerinden birisi olduğunu ifade eden Elin Edebrink güçlü bir takımda yer aldığı için mutlu olduğunu söyledi. Eldebrink, "Büyük hedefleri ve güçlü kadrosu olan bir takımda yer almak heyecan verici aynı zamanda motive edici. Yakın Doğu Üniversitesi her sezon iddialı bir kadro oluşturarak adından söz ettiren bir kulüp" dedi.

YETENEKLİ BİR İSİM
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk ise çok önemli bir isimle yeniden anlaştıklarını belirterek, "Geçen yıl ligimizde başarılı bir sezon geçiren takımımıza ciddi katkılar koyan en önemli oyuncularımızdan biri olan Elin Eldebrink ile yola devam ediyor olmaktan dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN