Ercan Atalay: ASKF seçimleri

Amatör spor kulüplerinin istekli, genç ve dinamik bir yönetim anlayışına ihtiyacı var...

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) seçimi için çarşamba yoğun bir gün olacak. Bir tarafta 27 yıldır başkan olan, artık yorulmuş, kendisini günümüz spor anlayışına adapte etmekte zorlanan abimiz, Ali Gülleri var. Diğer tarafta ise istekli, genç, dinamik, sporun içinden gelen bir doktor arkadaşımız Ahmet Bozan…
Dr. Ahmet Bozan tecrübeli bir spor adamı almakla kalmıyor, teknolojik ve endüstriyel sporu iyi okuyabilen bir ekiple çalışıyor. Günümüzde amatör spor, profesyonel sporun nüvesi, çıkış noktası durumundadır. Ahmet Bozan ve ekibi amatör spor kulüplerine çağdaş bilgi birikimi ve günümüz antrenman ihtiyaçları, beslenme gibi konularda destek olacaktır.
Özel ve kamu kurumları ile medeni ilişkiler kurarak amatör kulüplerimizin sorunlarının çözümüne yardımcı olacaklardır. Sadece futbol değil, salon sporlarımızın belirli bir seviyeye yükselmesi için her türlü destek, genç ve dinamik bir kadro ile mümkün olacaktır.
Tüm ilçelerimizde her türlü sporun yapılabilmesi için kulüpleşmeye katkı koyacak öncü olabilecek ekip Ahmet Bozan'ın ekibidir.
Tribün anarşisinin olmadığı tarafsız bir hakem triosunun olduğu ortam, dinamik, konuya hâkim bir ekiple sağlanır.
Kamuoyundaki genel düşünceye bakacak olursak, Ali abiye teşekkür edip, Adana amatörlerini genç ve dinamik bir ekibe teslim etmek en doğrusu olacaktır.
Çarşamba günü yapılacak seçimin şehrimiz ve bölgemiz adına hayırlı sonuçlanmasını dilerim.

BİZE ULAŞIN