Yüzümüz gülüyor

Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, son haftalarda oynana futbolun yüzlerini güldürdüğünü belirtti. Bulak, “Yarın İstanbulspor ile karşılaşacağız. Yolumuza devam edeceğiz” dedi

Yüzümüz gülüyor
TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, Adanaspor maçı sonrası takımın güveninin tam olarak yerine geldiğini ve yüzlerinin güldüğünü söyledi. Bulak, tesislerde düzenlediği basın toplantısında Adana derbisinde kendilerine yakışan bir futbol ortaya koyduklarını belirterek, "Bu maç geride kaldı. Şimdi tüm dikkatimizi yarın deplasmanda oynayacağımız İstanbulspor maçına çevirdik" dedi.

ZOR BİR DEPLASMAN
İstanbulspor'un güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirten teknik adam Bulak, "Rakibimizin de bizim gibi 10 puanı var. İskelet kadroyu koruyorlar. Oldukça zorlu bir 90 dakika bizi bekliyor olacak. Ancak son haftalarda ortaya koyduğumuz futbolu oyarsak puanla döneceğimizi düşünüyorum. Genç bir ekibiz, yeni kurulan bir takımız tabi ki bazı eksiklerimiz olacak. Bunun üstesinden gelmek için elimizden geleni yapıyoruz" dedi. Takımın bugün yola çıkacağını açıklayan teknik direktör Giray Bulak, "Ben sahada özgür oyuncu istiyorum, seviyorum. Futbolcunun sanatçı ruhu olacak. Her mevkide mücadele edecek. Benim takımımda böyle olacak. Taraftarlarımız sabırlı olsun ve bizleri desteklemeye devam etsin" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN