365 gün kesintisiz göz sağlığı hizmeti

Dünyagöz Adana Hastane Müdürü Nihayet Toklu, tüm branşlarda sundukları yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün göz sağlığı hizmeti verdiklerini söyledi

365 gün kesintisiz göz sağlığı hizmeti
Gözün tüm branşlarında sunduğu tedavi yöntemleriyle, hastalarına göz sağlığı hizmeti sunan Dünyagöz Adana, kurulduğu 2011 yılından bu yana Adana ve çevresindeki şehirlerde yaşayan vatandaşların göz sağlığı sorunlarına çözümler üretiyor. Hastane Müdürü Nihayet Toklu, Dünyagöz Adana'nın verdiği sağlık hizmeti ile bölgenin en önemli sağlık merkezlerinden biri olduğunu söyledi. Otel konforundaki VIP odalarının yanı sıra, her odada uydu yayını ve kablosuz internete erişim sağlanabilen Dünyagöz Adana'da bir de ibadethane bulunuyor. Güler yüzlü personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla, göz sağlığı konusunda bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verme hedefiyle kurulan Dünyagöz Adana, uzman hekim kadrosuyla da öne çıkıyor. Prof. Dr. İlter Varinli, Doç. Dr. Lokman Aslan, Op. Dr. Cüneyt Karaarslan, Op. Dr. Kemal Turgay Özbilen, Op. Dr. Özcan Evyapan, Op. Dr. Ceyhun Özkök ve Uzm. Dr. Demet Koca gibi alanında uzman hekimleri sayesinde Dünyagöz Adana hastalarının göz sağlığı konusundaki gereksinimleri ne olursa olsun, dünya standartlarında sağlık çözümleri üretmek için çalışıyor.

YÜZLERCE TEDAVİ YÖNTEMİ
Hastane Müdürü Nihayet Toklu, Dünyagöz Adana'da, gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün göz ve göz çevresi sağlığına dair çözümler ürettiklerini ifade ederek, "Gözle alakalı tüm hastalıklara, rahatsızlıklara uzman kadromuz ile müdahale ederek şifa dağıtıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN