Çıkış arıyor

Ligde son haftalarda üç puana hasret kalan Gazişehir Gaziantep bugün deplasmanda Denizlispor’a konuk olacak. Zorlu mücadele saat 13.00’te başlayacak

Çıkış arıyor
TFF 1. Lig'in 7. haftasında bugün saat 13.00'te Denizlispor'a konuk olacak olan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü galibiyet parolasıyla hazırlıklarını tamamladı. Ligde istediği çıkışı bir türlü yapamayan takımın teknik direktörü Hüseyin Kalpar çok önemli bir maça çıkacaklarını belirtti. Kalpar, "Zaman hızlı ilerliyor. Bir an önce çıkış yakalamalıyız" dedi.

DİKKAT ÇEKTİ
Ligde oynadığı son iki maçta galibiyete hasret kalan Gazişehir Gaziantep, güzel futbolu üç puanla süslemek istiyor. Teknik patron Hüseyin Kalpar, "Denizlispor eksik ama yine de güçlü bir ekip. Dikkatli olmamız gerekiyor. Buradan galibiyetle dönüp yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun için oyuncularıma gerekli uyarıları yaptım" şeklinde konuştu.

TEK TEK UYARDI
Hafta içerisinde yapılan antrenmanlarda futbolcularıyla yakından ilgilendiği gözlenen Hüseyin Kalpar'ın oyuncularına 'Hata istemiyorum. Denizli'den mutlaka üç puanla dönmemiz gerekiyor. Hepimizin morale ihtiyacı var. Bunun için tüm oyuncularıma büyük görev düşüyor. Bunu başaracak güce ve inanca sahibiz" dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN