Durmak yok

Durmak yok

Adana Demirspor, üç günlük iznin ardından Eskişehirspor maçı hazırlıklarına bugün başlayacak. Teknik direktör Giray Bulak: Başarı istiyorsak çok çalışmak zorundayız

Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, milli maç nedeniyle lige verilen arayı iyi şekilde değerlendirmek istediklerini belirtti. Ligin 8. haftasında sahasında Eskişehirspor'u konuk edecek olan mavi-lacivertli ekip hazırlıklara bugün başlayacak. İki haftalık arayı çalışarak geçireceklerini belirten Giray Bulak, "Futbolcularımla yedi haftanın değerlendirmesi yapacağız" dedi.

"EKSİKLERİMİZ VAR"
Eksikleri giderip tam olarak hazır hale gelmek istediklerini söyleyen Giray Bulak, "Önümüzde çok zorlu bir maraton var. Birbirinden zorlu maçlar yani. Takımımın genel performansından memnunum. İyi mücadele ediyoruz. Birkaç eksiğimiz var. Bunların üzerine gidip, çözüm yolu arayacağız. Hedefimiz bu takımı başarılı kılmak" diye konuştu.

TAKIM İYİYE GİDİYOR
Aytaç Durak Tesisleri'nde bugün topbaşı yapacaklarını hatırlatan Bulak, "Her geçen hafta takımı daha iyi görüyorum. Yönetim Kurulumuz yanımızda, tam bir aile havası var. Şimdi iki hafta boyunca tüm dikkatimizi Eskişehirspor maçına vereceğiz. Güçlü bir takım ile karşılaşacağız. Zor bir maç olacak" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN