Güç depoluyor

Güç depoluyor

Adanaspor dünü güç ve kuvvet çalışması ile tamamladı. Futbolcularını yakından takip eden teknik direktör Kemal Kılıç, performans raporlarını tek tek inceledi

TFF 1. Lig'de milli maç arasını boş geçirmeyen Adanaspor , 8.haftada deplasmanda oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını sürdürdü. Osman Yereşen Tesisleri'nde teknik direktör Kemal Kılıç yönetiminde gerçekleşen antrenmanda turuncu-beyazlı futbolcular 1 saat 20 dakika çabuk kuvvet çalışması yaptı. Futbolcuların antrenmandaki hırslı ve istekli tavırları teknik heyetin yüzünü güldürdü.

HER MAÇ ZOR
Teknik patron Kemal Kılıç, kuvvet çalışmasını yakından takip edip, tek tek not tuttu. Kılıç, ligde her maçın zor geçtiğini bu bilinçle sahaya çıktıklarını belirterek, "Arayı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bunun için takıma özel bir antrenman programı hazırladık. Takımın performansını yakından görmek için çalışma yaptık" diye konuştu.

RAKİP ZİRVEYE OYNUYOR
Deplasmanda çok güçlü bir rakip ile mücadele edeceklerinin altını çizen Kılıç, "Altınordu bizim gibi zirve yarışı yapan bir takım. Son hafta galip geldi. Evinde bize karşı baskılı bir futbol ortaya koyacak. Gerekli önlemleri şimdiden almak zorundayız. Ben futbolcularıma, takımıma güveniyorum" şeklinde konuştu.

İDMAN 1 SAAT 20 DAKİKA SÜRDÜ
Osman Yereşen Tesisleri'nde teknik direktör Kemal Kılıç yönetiminde gerçekleşen antrenmanda turuncu-beyazlı futbolcular 1 saat 20 dakika çabukluk ve kuvvet çalışması yaptı.
BİZE ULAŞIN