Gelinliğini 28 yıl sonra giydi

Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Okşan Taşçı, düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra sürpriz bir düğün yaparak giydi

Gelinliğini 28 yıl sonra giydi
Silifke'de yaşayan 2 çocuk annesi Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı'ya büyük bir sürpriz yaparak 28 yıl aradan sonra yeni gelinliğini giyerek düğün merasimi yaptı. Eşinden gizli çocukları ile düğün merasimi düzenleyen Okşan Taşçı, önce düğün salonunu ve orkestrayı tuttu. Eşi Halil Taşçı'nın çalıştığı iş yerindeki işverenle görüşen Okşan Taşçı, eşi için izin istedi. Daha sonra yakın çevresine telefon açarak düğüne davet eden Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı'dan habersiz 28 yıl önce giyemediği gelinliği alarak kuaföre gitti.

ÇOCUKLAR İSTEDİ
Halil Taşçı tüm olaylardan habersiz bir arkadaşı ile birlikte başka birinin düğüne gitmek için düğün salonuna geçti. Burada eşi Okşan Taşçı'yı gelinlikle gören Halil Taşçı şaşkınlığını gizleyemedi. 28 yıl önce çok istemesine rağmen istediği gelinliği giyemediği için sürpriz bir düğün merasimi gerçekleştirdiklerini belirten Okşan Taşçı, "Çocuklarım çok istemişti. Kızımla beraber eşime sürpriz yaptık. Çok güzel kusursuz bir plan yaptık" dedi.

BÜYÜK SÜRPRİZ
Düğünün kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirten Halil Taşçı ise "Benim için büyük bir sürpriz oldu. Eşim ve kızım iş yerime gelip patronlarla görüşmüşler. Onlar da beni izne gönderdi. Bir arkadaşım da bana bir arkadaşının düğünü olacağını birlikte gitmemizi söyledi. Ben de tamam dedim. Bir baktım kendi düğünüme gelmişim. Salonda hayretler içerisinde kaldım. Eşim 28 yıl önce evlendiğimizde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra düğün yaparak giydi" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN