Muhteşem gece

İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav görevini Sezi Dağdemir’e devretti. Gecede destek olanlara teşekkür plaketi verildi

Muhteşem gece
İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü'nde yeni dönem başladı. 5 yıldan bu yana BPW Adana Kulüp Başkanlığı görevini üstlenen mimar Ayça Katlav, görevini HiltonSA Adana Oteli'nde düzenlenen 'BPW VIP Gecesi' ile Sezi Dağdemir'e devretti. Ayça Katlav, BPW Kulübü'nün bugün dünya üzerinde 4 kıtada yaklaşık 35 bin üyeye ulaştığına belirtti. Başkanlık görevini devralan Sezi Dağdemir de, BPW Adana Kulübü'nde ilk defa bir başkanlık devri yaşandığına dikkat çekti. Dağdemir, "Toplumsal yaşamın içinde var olan kulübümüz, kişiselliğin ötesinde kadınlarımız ve toplumsal düşlerin gerçekleştirilmesi için çaba sarf ediyor. Değerli başkanım Ayça Katlav da, başarılı projelere imza attı" diye konuştu.

ÖZÜLKÜ'YE PLAKET
Katılımın yüksek olduğu gecede İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu'na büyük destek veren Özülkü Şirketler Grubuna bağlı Özel Adana Hastanesi ve Özel Güney Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şule Özülkü yılın işkadını ödülünü alırken katılımcılara da teşekkür plaketi verildi. Müzik dolu buluşmada konuklar gönüllerince vakit geçirdi.
BİZE ULAŞIN