Uyuşturucu bağımlısı evli çift hırsızlık yaptı

Adana’da marketten hırsızlık yaparken yakalanan ve uyuşturucu bağımlısı oldukları iddia edilen 26 yaşındaki Aykut T. ile eşi 19 yaşındaki Dilara T., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Uyuşturucu bağımlısı evli çift hırsızlık yaptı
Adana'da marketten hırsızlık yaparken yakalanan ve uyuşturucu bağımlısı oldukları iddia edilen 26 yaşındaki Aykut T. ile eşi 19 yaşındaki Dilara T., polis tarafından gözaltına alındı. Mahkemede yaptıklarından pişman olduklarını ve marketin zararını karşılama sözü veren çift, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İŞ BULAMADI
Olay, merkez Seyhan ilçesi Gazipaşa Bulvarı üzerindeki bir markette meydana geldi. 3 yıl önce evlenen Aykut T. ve Dilara T.'nin bu beraberlikten 1 çocukları oldu. 1 yıl önce trafik kazası geçiren Aykut T.'nin koluna platin takıldı. İş bulmakta zorlanan Aykut T., geçen süre içinde iddia göre eşiyle uyuşturucuya başladı. Tarsus'ta yaşayan çift, iş aramak için geldikleri Adana'da bir markete girerek, 16 tıraş bıçağı, 6 diş fırçası, 1 saç jölesi ve şampuan çaldı.

ZARARI KARŞILAMA SÖZÜ
Çiftin hırsızlık anları ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Tıraş bıçaklarını 50 lira karşılığında satan Aykut T., tekrar aynı markete girip hırsızlık yapmak isteyince, market görevlileri tarafından yakalandı. Olay yerine gelen polis, çifti emniyete götürdü. Sorgularında pişman olduklarını söyleyen çift, marketin zararını karşılamak istediklerini söyledi. Mahkemeye çıkarılan çift, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
BİZE ULAŞIN