Hakeme isyan

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ersel Uzgur, Ümraniye maçının hakemi Abdullah Yılmaz’a ateş püskürdü. Uzgur: 2 penaltı kararı da çok ağırdı

Hakeme isyan
TFF 1. Lig'in 11. haftasında Adana Demirspor, deplasmanda karşılaştığı Ümraniyespor'a 1-0 mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyor. Maçın hakemi Abdullah Yılmaz'ın verdiği iki penaltı kararının çok ağır olduğunu belirten teknik heyet karara isyan etti. Teknik sorumlu Ersel Uzgur, hakemin verdiği ikinci penaltı kararının kendilerini çok etkilediğini dile getirdi.

ÖNLEMLERİ ALMIŞTI
Uzgur, "Maç bizim beklediğimiz gibi oldu. Ümraniyespor'un ne yapmaya çalıştığını biliyorduk. Önlemlerimizi aldık. Savunma olarak istediğimiz oyuna yakın oynadık ama hücumda eksik kaldık. Pozisyon üretemedik. Bir puan alacağımız maçta mağlup olduk. Hakemin penaltı kararları ağırdı. Özellikle ikinci penaltı kararı" dedi.

'KADERİMİZİ BELİRLİYOR'
Hakem Abdullah Yılmaz'ın verdiği penaltının takımın kaderini belirlediğini ifade eden teknik adam, "Bu tür olaylar hepimizi etkiliyor. Hakemlerin verdikleri kararlarda biraz daha dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Takımımız buradan çıkmayı da bilir. Bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN