Okay'dan Sümer Mahallesi'ne ziyaret

Kahramanmaraş'ın merkez Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, Sümer Mahallesi'ni ziyaret etti. Yapılan hizmetleri yerinde inceleyenOkay, mahalle sakinleriyle sohbet edip yeni yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Okay'dan Sümer Mahallesi'ne ziyaret

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'ın geleneksel hale getirdiği 'Salı ziyaretleri'nin bu haftaki durağı Sümer Mahallesi oldu. Vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen Okay, yağmış oldukları çalışmalar ile özellikle altyapı konusunda çok büyük eksiği bulunan Sümer Mahallesi'nin bu sorununun ortadan kalktığını söyledi. Yapılan asfaltlama ve parke çalışmasıyla da vatandaşın ayağının çamurdan kesildiğini kaydeden Okay, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini de dinledi.

Sorunların çözümü noktasında üzerine düşen görevi yerine getireceğini ifade eden Belediye Başkanı Necati Okay, "Her hafta olduğu gibi bu haftada ilçemizin farklı bir mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sümer mahallemize yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri mahalle sakinleriyle istişare etme şansı bulduk. Seçim sürecinde bu bölgelerimize vaat ettiğimiz alt yapı çalışmalarını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah farklı çalışmalarla mahallemizi sosyal ve kültürel anlamda daha da zenginleştireceğiz" diye konuştu.

Mahalle sakinleri de Başkan Okay'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek hizmetlerin artarak devam etmesini istedi.

BİZE ULAŞIN