Gaziantep atakta

Ligde sıkıntılı günler geçiren Gaziantepspor ayağa kalktı. Kulüp başkanı Huzeyfe Durmaz, “Ocak ayında transfer yasağını kaldırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi

Gaziantep atakta
TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'un kulüp başkanı Huzeyfe Durmaz, ocak ayında transfer yasağını kaldırabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Durmaz, Celal Doğan Tesisleri'nde sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya gelerek, kulübe destek çağrısında bulundu. Durmaz, kulüp olarak maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşadıklarını, transfer yasaklarının bulunduğunu hatırlattı.

ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ
Başkan Durmaz, "Yönetim olarak yaklaşık 40 gündür görevdeyiz. Elimizden gelen her şeyi yaptık ama kulübün maddi anlamda ve transfer engelinden dolayı sıkıntılarını henüz aşamadık. Yoğun biçimde çalışıyoruz. Ocak ayında transfer yasağını kaldırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah devre arasında bu engeli kaldırırız" şeklinde konuştu.

BU KONUDA KARARLIYIZ
Kulübün eski yönetiminin kentle arasında bazı sorunlar olduğuna işaret eden Durmaz, "Ben göreve geldiğim günden itibaren esnafı, oda başkanlarını, mülki amirleri ziyaret ettik. Bu çalışma Gaziantep ile Gaziantepspor'u barıştırma projesidir. Bundan sonraki süreçte ise Gaziantep erkanıyla kulüpte buluşmayı temenni ediyoruz. Gaziantep ile Gaziantepspor tek yumruk, tek yürek olacak" dedi.
BİZE ULAŞIN