Sporda sağlık

Adanalı amatör sporculardan sonra hakemler ve antrenörler de profesyonel anlamda sağlıklarını Özel Adana Hastanesi’ne teslim etti

Sporda sağlık
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (ASKF) ardından Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve hakemlerin de sağlık sponsoru, Özülkü Şirketler Grubu'na bağlı Özel Adana Hastanesi oldu. Özülkü Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Şule Özülkü, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer ile İl Hakem Kurulu Başkanı Turgut Şafak Ursavuş ile protokol imzaladı.

SPORUN OLDUĞU HER YERDE
Adana sporunun daha iyi noktalara gelebilmesi adına Özülkü Şirketler Grubu olarak spora destek vermeyi sürdürdüklerini belirten Şule Özülkü, "Geçtiğimiz sezon Adanaspor ile Adana Demirspor'un sağlık sponsoru olduk. Bu sezon da amatör spor kulüplerimizden sonra antrenörlerimiz ve hakemlerimizin de sağlığına el attık. Sporun olduğu her yerde biz karşılıksız varız" dedi.

MORAL VEREN DESTEK
ASKF Başkanı Ahmet Bozan, TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer ve İl Hakem Kurulu Başkanı Turgut Şafak Ursavuş da, Özülkü ailesine teşekkür etti. Başkan Bozan, "Amatör sporun yaşadığı sıkıntılar ortada. Bu yüzden buradan aldığımız sağlık desteği bize moral oldu. Bundan sonra amatörün, antrenörlerimizin ve hakemlerimizin sağlığı emin ellerde diyebiliriz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN