Haber hattı

Haber hattı

MÜŞTERİLERE SÜRPRİZ YENİ YIL KOLİLERİ
Groseri mağazaları tarafından 14 yıldır sürdürülen 'Noel Baba Eşliğinde Sürpriz Yılbaşı' kampanyası bu yıl da müşterilerle buluşuyor. 2017 yılında Groseri kart ile tutarda en fazla alışveriş yapan ilk bin 500 müşterinin evlerine Noel Baba eşliğinde çocuklara ve ebeveynlere yönelik sürpriz yılbaşı kolisi armağan ediliyor. Yılbaşı akşamı sevdiklerine hediye götürmek isteyenler özel hazırlanan yılbaşı kolisi de 50,50 TL'den satışa sunuluyor. Mağazalarda müşterilerin isteğine göre hediye kartı fırsatı da sunuluyor.

MÜZİK BÖLÜMÜNDEN GELENEKSEL KONSER
Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı geleneksel hale getirdiği yeni yıl konserini gerçekleştirdi. Büyük Kütüphane Salon 4'te gerçekleşen konsere ilgi yoğun oldu. Gitar orkestrası, çoksesli koro ve bölüm orkestrasının sırayla sahne aldığı konserde Kıbrıs halk türkülerinden ve dünya müziklerinden seçmelerin yer aldığı belirtildi.

'MEDYA MENSUBUNUN SORUMLULUKLARI BÜYÜK'
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde 6. Uluslararası Medya Çalıştayı kapsamında, Radyo, TV ve Sinema Bölümü tarafından, geniş katılımla düzenlenen 'Medya Özgürlüğü Konferansı'nda, Prof. Dr. Rona Aybay konuşmacı olarak katıldı. Aybay, medya çalışanının kim olduğunu, görevlerini ve görevlerini yerine getirirken söz konusu olan sorumluluklarını anlattı. Radyo, TV ve Sinema Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fevzi Kasap da basınla ilgili çeşitli sempozyum ve konferanslar düzenlediklerinden bahsederek, gerek basın mensupları, gerekse toplum için fayda sağlayacak etkinlikleri sürdüreceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN