Sabır istedi

Adana Demirspor’un Antalya kampı tüm hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Timuçin Bayazıt, “Yönetimimizle birlikte transfer çalışmalarımız sürüyor. Biraz sabır istiyoruz” dedi

Sabır istedi
Adana Demirspor, TFF 1. Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Teknik direktör Timuçin Bayazıt, verimli bir kamp dönemi geçirmek istediklerini belirtti. Bayazıt, "Takım olarak ikinci yarıda daha iyi bir ekip olacağız. Kamp dönenimi de iyi değerlendirerek şu anki olduğumuz konumdan daha yukarılara çıkarak oyunumuzu geliştireceğiz" dedi.

TRANSFER TAHTASI KAPALI
"Tüm camianın beklediği bir diğer konu ise takımımızın güçlendirme konusu" diye konuşan Bayazıt, "Geçtiğimiz hafta içerisinde takım yönetimimiz de bir açıklama yaptı. Transfer tahtamızın kapalı olma bir durumu var transfer tahtamızın açılmasını bekliyoruz. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı'nın da bir sözü var, açacağız. Transfer devre arası çok zordur kolay bir şey değildir" diye konuştu.

'İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ'
Daha fazla performans almaları gerektiği ifade eden teknik adam, "Yönetimimizle birlikte çalışıyoruz. Takviye tabi ki yapacağız sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor. Transfer yapmak için oyuncu almak çok doğru değil, ince eleyip sık dokuyoruz. Taraftarlarımız emin olsun transferlerimizi en iyi şekilde tamamlayacağız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN