15 yıl gecikmeli düğün fotoğrafı

Gaziantep’te düğün masrafı olmasın diye kaynanasının kaçırdığı Medine Bolat’ın gelinlik giyme hayali gerçekleşti. Bolat çiftinin gecikmeli düğün fotoğrafı 15 yıl sonra çekildi

15 yıl gecikmeli düğün fotoğrafı
Gaziantep'te düğün masrafı olmasın diye kaynanası tarafından kaçırılan 34 yaşındaki Medine Bolat, evliliğinin 15'inci yılında gelinlik giyme hayalini gerçekleştirdi. Bolat'ın arkadaş ortamında anlattığı hikayesini öğrenen ve sosyal medya üzerinden örgütlenen bir grup kadın, 3 çocuk annesi Bolat'a gelinlik giydirip kına gecesi düzenledi.

KAYNANASI KAÇIRDI
Gaziantep'te yaşayan 3 çocuk annesi 34 yaşındaki Medine Bolat düğün masraflarının karşılanmaması için kaynanası tarafından kaçırıldı. 15 yıl önce kaçırılan ve düğünü yapılmayan Bolat, gelinlik giyme hayalinden hiçbir zaman vazgeçmedi. Bolat'ın hüzünlü hikayesini duyarak sosyal medya üzerinden örgütlenen bir grup kadın 3 çocuk annesi kadının hayalini gerçekleştirme kararı aldı.

EŞİNDEN DESTEK
'Gaziantep Kadının Gücü Platformu' Kurucusu Medine Fırtına tarafından organize edilen kadınlar, gelinlik giydirdikleri Bolat'a bir restoranda kına gecesi düzenlendi. Damatlık giyerek düğüne gelen Fatih Bolat 15 yıl sonra gelinlik giyen eşiyle birlikte dans edip, oyun oynadı. Ne zaman bir gelin arabası görse ağladığını anlatan Medine Bolat, "Bugün hayallerim gerçek oldu. Her şey için çok teşekkür ederim" dedi. Kendisinden çok eşi için mutluluk duyduğunu söyleyen Fatih Bolat da, "Ben kendimden daha çok eşim için sevindim. Ne kınamız ne düğünümüz oldu. Eşimin içi hap buruktu. Böyle bir teklifle geldi kabul ettim. O şimdi çok mutlu bende çok mutlu oldum. Etkinliği yapanlara teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN